Offroad denilince akla gelen belli başlı araçlar ve modeller bulunmaktadır. Doğa severlerin ve offroad tutkunlarının tercihleri arasında hem günlük hayatta hem de doğa içerisinde rahat kullanılabilecek araçlar başta gelmektedir. Ayrıca aksesuar ve modifiye edilebilirlik de tercih sebeplerinin başında gelmektedir. 

Özgür Garaj, gelişi güzel, standart hizmet yerine sıra dışı ve alışa gelmişin dışında sektörleri benimsemiş ve sektörlerde üst düzey hizmet sunmayı amaçlamıştır. Bilgi paylaşımından asla kaçmayan, bunun için bir bedel talep etmeyen, bizleri anlayabilecek araç sahiplerine zaman ayıran bir Off Road modifiye firması olarak, bizleri dinlemek için zaman ayıran tüm müşterilerimize saygı ve teknik desteğimiz eksik olmayacaktır.

Standart modifiye işlemleri dışında, Off Road araçlarında daha önce uygulanmamış veya ithal ürünlerin üretimi, geliştirilmesi firmamız iç bünyesinde yapılabilmektedir. Farklı yükseltme işlemleri, dodik imalatı gibi özel üretim Off Road ekipmanları iç bünyemizde üretilebilmektedir.

[Haber bültenimize abone ol]

[Haber bültenimize abone ol - açıklama]

Bizi Takip Edin